Amigurumi Deniz Bebek Çekilişi

Çekilişe katılmak için lütfen sayfadaki şartları okuyunuz. Katılım formundaki “Şartları kabul ediyorum” kutusunu seçmediğiniz taktirde kaydınız gerçekleştirilmemektedir. Sadece web sitesi abonelerimiz çekilişe katılabilmektedir. Formu doldurduktan sonra giriş sayfasından kayıt olmayı unutmayın. Bol şanslar!

  Katılım Şartları

  Çekilişe katılmak için sitemize abone olmanız ve aşağıdaki kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. 

  Katılımcı sayısı 1.000’e ulaştığında katılım durdurulacak ve talihli isim Microsoft Excel üzerinden rastgele isim seçerek belirlenecektir.

  Çekilişi kazanmanız durumunda sadece kayıt formunda belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden iletişime geçilecektir. Yanlış veya erişim yetkiniz olmayan bir e-posta adresinin kayıtta kullanılmaması gerekmektedir.

  Gönderim sadece yurtiçi adreslere gerçekleştirilebilmektedir. Yurtdışından bir adres belirtilmesi durumunda 1. ve 2. yedek talihliye gönderim yapılacaktır.

  Çekilişte 1 asıl, 2 yedek belirlenecektir. E-posta adresi üzerinden iletişime geçilen asıl talihli 5 iş günü içerisinde cevap vermezse hakkını kaybedecek ve 1. yedek talihli ile iletişime geçilecektir. Eğer 1. yedek talihli 5 iş günü içerisinde cevap vermezse hakkını kaybedecek ve 2. yedek talili ile iletişime geçilecektir. Eğer 2. yedek talihli 5 iş günü içerisinde cevap vermezse hakkını kaybedecek ve çekiliş tekrarlanacaktır. Ayrıca e-posta adresi üzerinden sitemize abone olup olmadığı kontrol edilecektir.

  Çekiliş talihlileri www.amigurumitv.com ve Amigurumi TV youtube kanalından duyurulacaktır.

  Kişisel bilgileriniz sadece çekilişte kullanmak veya kazanmanız durumunda kargo gönderimi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır. 3. şahıslarla hiçbir veri paylaşılmamaktadır.